Przejdź do treści
1
2
Przejdź do stopki

Dane teleadresowe

Treść

 

Stanowisko/

Komórka organizacyjna

Imię i nazwisko

Adres email

Nr telefonu

 

Kierownik GOPS

 

Marta Gucwa

mgucwa@ciezkowice.pl

14 62 85 839

Zespół ds. Świadczeń Rodzinnych oraz Wychowawczych

 

Tomasz Mruk

 

tmruk@ciezkowice.pl

14 62 85 841

 

Łukasz Kras

 

lkras@ciezkowice.pl

 

Katarzyna Sołtys

 

ksoltys@ciezkowice.pl

 

Zespól ds. Pomocy Społecznej

Pracownicy socjalni

 

 

Joanna Leśniak

 

jlesniak@ciezkowice.pl

14 62 85 847

 

Irena Osysko

 

iosysko@ciezkowice.pl

 

Beata Mucha

 

bmucha@ciezkowice.pl

14 62 85 848

 

Maria Piszczek

 

mpiszczek@ciezkowice.pl

 

Halina Mika

 

hmika@ciezkowice.pl

14 62 85 835

 

Monika Sowa

 

msowa@ciezkowice.pl

Księgowość GOPS

 

Agnieszka Korga

 

akorga@ciezkowice.pl

14 62 85 848

 

Magdalena Wolak

 

mwolak@ciezkowice.pl

6220